BOKA- zatrzymaj chwilę.

Ostatnio na rynku pojawił się nowy gadżet, który jest innowacyjnym rozwiązaniem podczas porodu. To nowe urządzenie położnicze, które pozwoli nam zachować najpiękniejszą chwilę w życiu na dłużej.IMG_3023

O co tak naprawdę chodzi? To proste: W momencie odpępnienia zaciskamy naszą klemę na pępowinie. Dzięki wyposażonej w urządzenie gilotynie przecinamy pępowinę. W tym momencie zatrzymuje się zegar (umieszczony na górze urządzenia) i co roku o tej samej godzinie przypomina nam o narodzinach dziecka.

Fajne? Zapewne nie dla wszystkich. Po pierwsze wielu ludzi zada sobie pytanie „Ale, po co, skoro można nastawić przypomnienie w telefonie?”, „Czy można zapomnieć o urodzinach własnego dziecka?” Oczywiście pytania są słuszne, ale można tak samo zadawać sobie pytania o inne akcesoria dla dzieci, które są zupełnie nie potrzebne a jednak wiele osób je kupuje. W tym przypadku nie chodzi jednak tylko o emocje. Opatentowana konstrukcja klemy pępowinowej, zmniejsza ryzyko ekspozycji krwi na sali porodowej, tym samym zmniejsza ryzyko zarażenia się wirusem HIV, HBV, HCV itp.

Wystarczy, że przed porodem poinformujemy położną, o chęci wykorzystania klemy. Jest ona pakowana sterylnie dlatego personel medyczny ma pewność, że urządzenie jest bezpieczne.

Pamiętajcie, że wszystko jest dla ludzi i do wszystkiego też należy podchodzić z dystansem. Klemy BOKA są dla tych, którzy chcą mieć na pamiątkę zatrzymany czas, tę jedną chwilę, która już nigdy się nie powtórzy,  a co roku, zegar, który zatrzymał się w tamtej jednej sekundzie, będzie ożywał na nowo.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s